Strona główna Mapa serwisu Kontakt

JHJ - Sukces przez innowacje

JHJ Sp. z o.o. została założona w 2001 roku i  jest  producentem probiotyków dla ludzi i zwierząt, dodatków paszowych, zakwaszaczy, mieszanek uzupełniających dla wielu gatunków zwierząt oraz preparatów do suchej dezynfekcji pomieszczeń chowu zwierząt.

 

JHJ od wielu lat blisko współpracuje z ośrodkami naukowymi w Polsce i zagranicą w celu rozwoju i tworzenia innowacyjnych produktów dla ludzi i zwierząt. Firma od 2007 roku uczestniczy w klastrze żywnościowo-biotechnologiczno-biomedycznym NUTRIBIOMED. Efektem niniejszej współpracy jest powstanie innowacyjnego probiotycznego dodatku paszowego, mieszanin szczepów bakterii kwasu mlekowego i propionowego do zakiszania pasz, probiotycznego suplementu diety dla ludzi oraz wielu innych innowacyjnych projektów.

 

W ramach współpracy z uczelniami wyższymi, JHJ korzysta ze staży i szkoleń dla pracowników w ramach programu transferu wiedzy pomiędzy ośrodkami naukowymi i przedsiębiorstwami. JHJ wraz z ośrodkami naukowymi uczestniczy w innowacyjnych projektach badawczych, między innymi w Programie Badań Stosowanych realizowanych w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

 

Szeroka wiedza naszego zespołu, nowoczesna technologia i bliska współpraca z uznanymi naukowcami pozwala nam zapewniać innowacyjność oraz wysoką jakość oferowanych produktów. JHJ posiada certyfikat ISO 9001, HACCP oraz GMP. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni zaspokajać oczekiwania naszych klientów, a także szukać, badać i opracowywać nowe rozwiązania, które będę miały wpływ na lepsze jutro.

 

 

JHJ Sp. z o.o.

ul. Nowa Wieś 11

63-308 Gizałki

tel. (62) 741 92 94

fax (62) 741 93 28

e-mail: jhj@jhj.pl

 

www.jhj.pl

 

Partnerzy konkursu


Copyright © 2011 PKM DUDA S.A. 
Strona główna   |    Mapa serwisu   |    Aktualności   |    Konkurs   |    Organizator   |    Sponsorzy   |    Historia